Przedszkolaki:
1. Adrian Frąckowiak
2. Antoś Chojnacki
3. Ola Zagrajek
4. Zuzia Pachurka
5. Michał Jędrzejak
6. Agata Stężycka
Klasy I-II
Dziewczęta:
1. Aleksandra Mizgalska
2. Zuzanna Leciejewska
3. Wiktoria Woźna
4. Julia Grodzka
5. Wiktoria Staszak
6. Kinga Szaroszyk
Chłopcy:
1. Zbigniew Kukowiecki
2. Radosław Potocki
3. Filip Padurski
4. Michał Świętek
5. Mateusz Kajczyk
6. Robert Nowak
Klasy III-IV
Dziewczęta:
1. Afrodyta Mizgalska
2. Kinga Adamczak
3. Karolina Siejak
4. Zuzanna Dobrochłop
5. Weronika Melonek
6. Dominika Pachurka
Chłopcy:
1. Dawid Janicki
2. Adam Głogiński
3. Tomasz Kościelniak
4. Michał Czaplicki
5. Krzysztof Kunstowicz
6. Krzysztof Modrzejewski
Klasy V-VI
Dziewczynki:
1. Sandra Piotrowska
2. Klaudia Dworczak
3. Dominika Czwałga
4. Iga Kruk
5. Natalia Leśniak
6. Magdalena Wójcik
Chłopcy:
1. Patryk Gajewski
2. Dawid Szal
3. Mateusz Marcinkowski
4. Kacper Jankowski
5. Tomasz Perz
6. Paweł Kaźmierczak
Gimnazjum
Dziewczęta:
1. Katarzyna Kaźmierczak – Książ Wlkp.
2. Małgorzata Kołacka – gimn. nr 1Śrem
3. Patrycja Wyciszkiewicz – gimn. nr 1 Śrem
4. Sylwia Murawska – Sulechów gimn. nr 3
5. Dominika Akonom – Sulechów gimn. nr 3
6. Karolina Wołodkiewicz – gimn. nr 1 Śrem
Chłopcy:
1. Roman Głogiński
2. Rafał Wojciechowski
3. Michał Pietraszewski
4. Piotr Leśniak
5. Hubert Adamiak
6. Marcin Kaczmarczyk
Kobiety do 25 lat:
1. Paulina Marciniak
2. Natalia Skalska
3. Ewelina Andrzejewska
4. Anna Nika
5. Paulina Fabisiak
6. Agata Grzelka
Kobiety powyżej 25 lat:
1. Agnieszka Golak
2. Kamila Pilarska
3. Hanna Ciszewicz
4. Ewa Majchrzak
5. Maria Pachurka
Mężczyźni do 35 lat:
1. Karol Janicki – Mszczyczyn
2. Artur Forszpaniak – Trąbinek
3. Krzysztof Tumko – Leszno
4. Maciej Matuszewski – Środa Wlkp.
5. Jerzy Kaczmarczyk – Wrocław
6. Jarosław Urban – TKKF „Trucht” Jarocin
Mężczyźni powyżej 35 lat:
1. Andrzej Świętek
2. Jacek Matuszewski
3. Marek Leśnicki
4. Władysław Przybył
5. Jan Karnabal
6. Tomasz Kómoch
Nauczyciele:
1. Aleksander Szkaradek – Kłodzko /Dolnośląskie/
2. Wojciech Świdurski – Chrząstowo
3. Tomasz Matyjewicz – Śrem
4. Ireneusz Smolarek – Śrem
5. Eugeniusz Kaczmarek – Śrem
6. Dominik Jopek – Dolsk