GMINA DOLSK

Herb Gminy Dolsk


Temat: Plaża w Dolsku pełna słońca i wypoczywających


Plaża w Dolsku pełna słońca i wypoczywających

 

 

 

 

 

 

Nie sposób było znaleźć w mijający weekend wolne miejsce na dolskiej plaży. Od samego rana do późnych godzin popołudniowych tłumy plażowiczów wypoczywały na terenie nowych obiektów rekreacyjno-wypoczynkowych.

 

Przepiękna, słoneczna pogoda przyciągnęła amatorów kąpieli tak wodnych, jak i słonecznych, a znajdujące się nieopodal boiska sportowe zachęcały do aktywności fizycznej. Niemało wrażeń można było zaznać pływając po jeziorze kajakiem lub rowerem wodnym. Tak duża frekwencja ogromnie cieszy.

 

Projekt współfinansowany był z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet VI - Turystyka i Środowisko Kulturowe, Działanie 6.1 Turystyka.

 

Inwestycja na dolskiej plaży i na bezpośrednio przyległych do niej terenach miała jeden podstawowy cel – podniesienie jakości w obszarze turystyki i rekreacji oraz stworzenie infrastruktury na miarę obecnych czasów. Powstało miejsce, które tętni życiem, służy mieszkańcom, sprzyja dobremu wypoczynkowi i jest doskonałą „żywą” promocją naszego miasta.

 

Popatrzmy zatem jak było...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Opublikowano dnia 19-07-2011 r.