02-02-2022 r. Wersja do wydruku  

Kolonie letnie - zapisy

 

 

 

W związku z zamiarem zorganizowania z udziałem jednostek pomocniczych Gminy Dolsk wypoczynku letniego – kolonii letniej profilaktycznej (sportowo-rekreacyjnej) nad morzem w miejscowości Międzywodzie w terminie od 17 do 26 lipca 2022 r. (9 dób) dla młodzieży zamieszkałej na terenie gminy Dolsk – uczniów klas od IV do VIII prosimy o informację w przypadku zainteresowania tego rodzaju wypoczynkiem dla Państwa dzieci.

 

Opiekunami na kolonii będą nauczyciele zatrudnieni w szkołach podstawowych w gminie Dolsk, transport odbędzie się autobusem szkolnym.

 

Koszt pobytu jednego uczestnika to ok. 1.300 zł (pobyt, wyżywienie, dojazd, opieka, ubezpieczenie itd.). Około 30% (400 zł) ww. kwoty zostanie dofinansowane ze środków MGKRPA w Dolsku.

 

Tak więc koszt wypoczynku dla każdego uczestnika z uwzględnieniem dofinasowania to ok. 900 zł.

 

Zgłoszenia prosimy kierować do 11 lutego 2022 r. bezpośrednio do:

-       szkół (Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Dolsku nr tel. 61 28 25 122 lub Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie nr tel. 61 28 25 828);

-       natomiast uczniów uczęszczających do szkół podstawowych w gminach ościennych prosimy zgłaszać w UMiG Dolsk pod nr tel. 61 28 25 001.

 

Wypoczynek zostanie zorganizowany dla grupy minimum 40 osób, w przypadku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników rodzice zgłoszonych uczniów będą zobowiązani w dalszej kolejności podpisać umowę oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 300 zł na poczet wypoczynku letniego.

 

W przypadku większej liczby zgłoszeń decydować będzie kolejność podpisania umowy.


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.