13-10-2021 r. Wersja do wydruku  

„Kwartalnik Gminy Dolsk”

Nr 11 / październik 2021 r.

 

 

 

Drodzy Czytelnicy,

 

uczniowie szkół podstawowych rozpoczęli nowy rok szkolny 2021/2022. Po długiej przerwie ponownie spotkali się w szkolnych ławkach. Mimo, że minął dopiero miesiąc nauki, to w szkołach obchodzono nietypowe święta i odbywały się niecodzienne lekcje. Niektórzy uczniowie wzięli również udział w wyjazdach klasowych, które nie tylko są świetną alternatywą lekcji w poznawaniu kultury i historii danego regionu, ale także idealnym momentem do integracji całej grupy.

 

1 września również okazał się oficjalnym pierwszym dniem pracy dla nowych dyrektorów placówek oświatowych w Dolsku.

 

Życzymy uczniom, by ten entuzjazm, z którym przyszli do szkoły 1 września, nigdy nie opadł, a przynajmniej zamienił się w pokłady energii potrzebnej do nauki, a nauczycielom życzymy wielu sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z pełnionych funkcji.

 

Minionego lata odbywały się różne zajęcia i warsztaty skierowane głównie do dzieci i młodzieży, ale również dorośli mogli w nich brać udział. Udało się też zorganizować kilka festynów oraz imprez na zakończenie lata.

 

W rywalizacjach sportowych również panowała gorąca atmosfera, zwłaszcza, kiedy do walki stawała drużyna LKS Lubiatowo.

 

Lato odeszło bezpowrotnie, ale zostały wspomnienia, które jeszcze przez długi czas będą nam towarzyszyć, by ocieplić każdy chłodniejszy powiew wiatru.

 

 

Udanej lektury

 

 

>>> POBIERZ <<<

 


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.