10-04-2019 r. Wersja do wydruku  

„Kwartalnik Gminy Dolsk”

Nr 1 / kwiecień 2019 r.

 

 

 

 

 

Drodzy Czytelnicy, niniejszy numer wydania jest pierwszym.

 

Chcemy, by „Kwartalnik Gminy Dolsk” stał się nie tylko podsumowaniem wydarzeń, które miały miejsce w ostatnim czasie, zarówno w dziedzinie kultury, oświaty jak i sportu, ale także żeby sprawił dużo radości i rozsyłał moc pozytywnej energii na kolejne 3 miesiące.

 

Jest to pismo dla mieszkańców naszej gminy o tym, co dzieje się na dolskiej ziemi. Tym bardziej zachęcamy wszystkie jednostki samorządowe, organizacje społeczne, stowarzyszenia oraz rady sołeckie do współpracy. Najciekawsze teksty opublikujemy.

 

Ostatnio dzieje się u nas sporo. Nastąpiła radykalna zmiana, jeśli chodzi o stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Dolsk. Od listopada jest nim pani Barbara Wierzbińska. Jest ona również pomysłodawcą „Kwartalnika Gminy Dolsk”.

 

Przedwiośnie to okres spotkań organizowanych przy współudziale dzieci z przedszkola oraz czas licznych koncertów. Nie można również pominąć działań szkół, które rozwijają się zarówno pod względem kulturowym jak i sportowym.

 

W kolejnym kwartale czeka nas również wiele przedsięwzięć i wydarzeń.

 

Przede wszystkim przygotowujemy się do Świąt Wielkiej Nocy. Poza tym maj i czerwiec będzie obfitował w festyny i spotkania na świeżym powietrzu zarówno w środowisku szkolnym, przedszkolnym jak i gminnym.

 

 

Przyjemnej lektury

 

 

POBIERZ >>> „Kwartalnik Gminy Dolsk” - plik Plik PDFPDF


.: Powrót :.
Wszelkie prawa zastrzeżone  © 2006 - Urząd Miasta i Gminy Dolsk       Kontakt: umig@dolsk.pl
Ten serwis korzysta z plików cookies.       Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.