25-10-2006 r. Wersja do wydruku

Mistrzostwa Gminy Dolsk w piłce halowej

W minioną niedzielę 22 października 2006 r. w sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dolsku odbyły sie Mistrzostwa Gminy Dolsk w piłce nożnej halowej. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn: Dolsk I, Dolsk II, Księginki, Mełpin, Masłowo, Rusocin, Lubiatowo.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupach grano systemem "każdy z każdym", do pólfinałów weszły po dwie drużyny z każdej grupy.

W pierwszym półfinale zmierzyły się ekipy Mełpina i Księginek, w drugim Dolsk I i Rusocin. Do finału awansowały drużyny Dolska I oraz Mełpina. Mistrzem gminy Dolsk został Dolsk I wygrywając mecz 4:0. W meczu o trzecie miejsce Księginki pokonały Rusocin 5:1. Królem strzelców turnieju został zawodnik Dolsk I Dariusz Nowicki zdobywając 13 bramek.

Pierwsze 3 drużyny turnieju otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe.