Koniec remontu - Dolsk 6.10.2012r.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/malowanie2 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

altW sobotę 6 października 2012r. kolejny raz przy sprzyjającej jesiennej pogodzie druhowie doprowadzili do końca prace związane z malowaniem elewacji, a mianowicie szczytów budynku remizy. Był to ostatni etap prac zewnętrznych zapoczątkowanych wymianą bram garażowych.

Druhowie pragną w tym miejscu bardzo gorąco podziękować wszystkim bez pomocy których żadnych prac w tym roku nie udałoby się wykonać, a są to:

- Samorząd Mieszkańców miasta Dolsk

- Urząd Miasta i Gminy Dolsk

- Firma Usługowo-Handlowa Krupa Stanisław z Drzonku

- MRÓZ S.A. z Borku Wielkopolskiego

- Mieczysław Litkowski z Międzychodu

 

„Bogu na chwałę ludziom na pożytek”

 

{gallery}aktualnosci/malowanie2{/gallery}