Odświeżona elewacja - Dolsk 29.09.2012r.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów aktualnosci/malowanie1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

altW sobotę 29 września 2012r. przy sprzyjającej jesiennej pogodzie zostały przeprowadzone jedne z ostatnich w tym roku prac remontowych w naszej jednostce. Bardzo istotnym i widocznym elementem było odświeżenie tynku zarówno na wieży jak i całej przedniej elewacji remizy.

Druhowie składają w tym miejscu bardzo serdeczne podziękowania dla jednego z grona największych i najszczerszych przyjaciół naszej jednostki – Pana Stanisława Krupy z Drzonku za użyczenie podnośnika.

 

„Bogu na chwałę ludziom na pożytek”

 

 {gallery}aktualnosci/malowanie1{/gallery}